Festina The Originals 20365/3

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002543506
Festina The Originals 20365/3

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina The Originals 20365/3

Kolekcja Festina od The Originals jest przeznaczona dla mężczyzn o sportowej elegancji. Ich czarna tarcza z poziomym wzorem przechwytuje na pierwszy rzut oka trzy podkategorie ze stoperem i 24-godzinnym zegarem, w tym linię daty między pozycjami 4 i 5. Pełny opis

1013

1 013 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Kolekcja Festina od The Originals jest przeznaczona dla mężczyzn o sportowej elegancji. Ich czarna tarcza z poziomym wzorem przechwytuje na pierwszy rzut oka trzy podkategorie ze stoperem i 24-godzinnym zegarem, w tym linię daty między pozycjami 4 i 5. Dzięki świecącym dłoniom i indeksom zawsze będziesz widzieć idealnie w obecnym czasie. Połączenie czerni i bieli dodaje prawą całość do całości. Rękaw jest wykonany z czarnej, powlekanej PVD stali, podobnie jak zegarek z taśmą na nadgarstku. Zanurz się w dodatkach, które podnoszą nastrój na każde spojrzenie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Stoper tak
Szerokość 45 mm
Wysokość 51 mm