Festina The Originals 20366/3

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002374660
Festina The Originals 20366/3

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina The Originals 20366/3

Jeśli szukasz naprawdę wyjątkowego dodatku, zapnij zegarki Festina na nadgarstku z zabawnej kolekcji The Originals . Ich czarna tarcza pojawia się na pierwszy rzut oka z trzema subciferniques ze stoperem i zegarem 24-godzinnym, w tym datepiece na pozycji 4. Pełny opis

773

773 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Jeśli szukasz naprawdę wyjątkowego dodatku, zapnij zegarki Festina na nadgarstku z zabawnej kolekcji The Originals . Ich czarna tarcza pojawia się na pierwszy rzut oka z trzema subciferniques ze stoperem i zegarem 24-godzinnym, w tym datepiece na pozycji 4. Możesz przymocować zegarek do nadgarstka za pomocą wysokiej jakości gumowego paska. Bardziej masywny etui wykonana ze stali nierdzewnej, podkreśla czarne wykończenie PVD. Zanurz się w dodatkach, które podnoszą nastrój na każde spojrzenie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa kauczuk
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny, czerwony
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Stoper tak
Szerokość 47 mm
Wysokość 53 mm