Festina The Originals 20370/4

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002659863
Festina The Originals 20370/4

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina The Originals 20370/4

Szukasz zegarka, na którym możesz polegać? Wtedy nie powinieneś przegapić zegarka sportowego Festina . Na pierwszy rzut oka przechwytywana jest czarna tarcza z trzema chronografami z funkcją stopera, wybierania 24-godzinnego, wskaźników luminescencyjnych i karty daty. Pełny opis

738

738 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :18.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Szukasz zegarka, na którym możesz polegać? Wtedy nie powinieneś przegapić zegarka sportowego Festina . Na pierwszy rzut oka przechwytywana jest czarna tarcza z trzema chronografami z funkcją stopera, wybierania 24-godzinnego, wskaźników luminescencyjnych i karty daty. Wodoodporne 10 bankomatów gwarantuje, że nie trzeba wyjmować zegarka nawet po wejściu do basenu. Idealne urządzenie zamyka połączenie obudowy ze stali nierdzewnej i wysokiej jakości gumowego paska, który jest wodoodporny, lekki i antyalergiczny. Postaw na jakość zegarków Festina .


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa kauczuk
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa pomarańczowy
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Stoper tak
Szerokość 44.3 mm
Wysokość 52 mm