Festina The Originals 20376/1

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002467127
Festina The Originals 20376/1

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina The Originals 20376/1

Kolekcja Festina od The Originals została zaprojektowana w celu dopracowania Twojego sprzętu rekreacyjnego lub sportowego. Ich niebieska maska ​​na pierwszy rzut oka rejestruje trzy subcyklometry z funkcją stopera i 24-godzinnym zegarem, w tym linię daty między pozycjami 4 i 5. Pełny opis

656

656 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Kolekcja Festina od The Originals została zaprojektowana w celu dopracowania Twojego sprzętu rekreacyjnego lub sportowego. Ich niebieska maska ​​na pierwszy rzut oka rejestruje trzy subcyklometry z funkcją stopera i 24-godzinnym zegarem, w tym linię daty między pozycjami 4 i 5. Dzięki świecącym dłoniom i wskaźnikom zawsze będziesz widzieć idealnie w obecnym czasie. Wyrafinowane czerwone detale nadają całemu zestawowi odpowiedni uśmiech. Bardziej masywny etui wykonany ze stali nierdzewnej, podkreśla raster niebieskim wykończeniem PVD. Zegarek jest na nadgarstku z wysokiej jakości gumowym paskiem. Zanurz się w dodatku, z którym będziesz współpracować środkiem uwagę tylko dla ciebie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa kauczuk
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa niebieski
Kolor tarczy niebieski
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Stoper tak
Szerokość 47 mm
Wysokość 53 mm