Festina The Originals DIVER 20378/3

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002543535
Festina The Originals DIVER 20378/3

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina The Originals DIVER 20378/3

Zegarki Festina od The Originals DIVER zachwycą wszystkich miłośników wody i nurkowania. Ich główną zaletą jest świetna wodoszczelność 20 bankomatów, dzięki której można nurkować z głębinami morza. Pełny opis

569

569 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki Festina od The Originals DIVER zachwycą wszystkich miłośników wody i nurkowania. Ich główną zaletą jest świetna wodoszczelność 20 bankomatów, dzięki której można nurkować z głębinami morza. Na czarnej tarczy z niebieskimi detalami znajdują się świecące wskazówki z indeksami, wyświetlacz z datą dzienną tygodnia i stylowa nurek. Z pewnością docenisz jednokierunkowy wahacz na stalowej walizce. Oglądaj swój zegarek za pomocą wysokiej jakości, lekkiego i antyalergicznego gumowego paska. Ciesz się zegarkiem Festina który Cię nie zawiedzie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa kauczuk
Materiał ciała stal
Wodoodporność 200 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa niebieski
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość pasa 22 mm
Szerokość 44.5 mm
Wysokość 51 mm