Festina Timeless 16999/2

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002335354
Festina Timeless 16999/2

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina Timeless 16999/2

Zegarek marki Festina warsztat o miłości od pierwszego wejrzenia wszystkie panowie z zamiłowania do akcesoriów mody. Ich czarna tarcza z delikatnym wzorem ma dwa chronografy i różowe złote ręce i wskaźników, które dają ten kawałek właściwej pizzazz. Pełny opis

871

871 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarek marki Festina warsztat o miłości od pierwszego wejrzenia wszystkie panowie z zamiłowania do akcesoriów mody. Ich czarna tarcza z delikatnym wzorem ma dwa chronografy i różowe złote ręce i wskaźników, które dają ten kawałek właściwej pizzazz. Istnieje również okno wyświetlacz daty w pozycji 6. Czekolada brązowy skóry krokodyla pasek ze wzoru daje elegancki wygląd, jak również obudowę ze stali, pokrytą czarną powłoką PVD. Poddać się do uzupełnienia, z którym zawsze będziesz pan rację.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 44 mm
Głębokość (mm) 11.5 mm
Wysokość 52 mm