Festina Titanium 16460/1

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002335706
Festina Titanium 16460/1

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina Titanium 16460/1

Męska marka zegarek Festina klasycznym stylu przyciągają głównie dlatego, że są całkowicie wykonane z tytanu, dzięki czemu są lżejsze i bardziej przydatne dla osób z alergiami. Biała tarcza ozdobiona luminescencyjnych rąk i indeksów i tam jest datownik. Pełny opis

499

499 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :19.12.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Męska marka zegarek Festina klasycznym stylu przyciągają głównie dlatego, że są całkowicie wykonane z tytanu, dzięki czemu są lżejsze i bardziej przydatne dla osób z alergiami. Biała tarcza ozdobiona luminescencyjnych rąk i indeksów i tam jest datownik. Podaruj sobie akcesorium, które zamieni się w prawdziwy dżentelmen.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa tytan
Materiał ciała tytan
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 38 mm
Głębokość (mm) 7 mm
Wysokość 42 mm