Festina Trend 16750/1

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002334583

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina Trend 16750/1

Męski zegarek marki Festina dysponuje wyświetlania daty, stoper i dnia tygodnia wskaźnik. -Silver zegarki są ładne i dobrze traktowani, co jest typowe dla marki Festina. Jeśli szukasz modelu, który pasuje do społeczeństwa, jak również do codziennego noszenia, dotrzeć do trendu oglądać 16750/1. . Pełny opis

603

603 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :18.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Męski zegarek marki Festina dysponuje wyświetlania daty, stoper i dnia tygodnia wskaźnik. -Silver zegarki są ładne i dobrze traktowani, co jest typowe dla marki Festina . Jeśli szukasz modelu, który pasuje do społeczeństwa, jak również do codziennego noszenia, dotrzeć do trendu oglądać 16750/1.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 42 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 47 mm