Festina Trend 16932/2

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002334891
Festina Trend 16932/2

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina Trend 16932/2

Ladies zegarek marki Festina, dzięki swojej konstrukcji celostříbrnému może naprawdę coś. Na pierwszy rzut oka urzeka szczegóły, które tworzą doskonałą całość. Pierwszym z nich jest niezwykle szyte ruch, który wygląda wspaniale na nadgarstku. Pełny opis

536

536 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Ladies zegarek marki Festina, dzięki swojej konstrukcji celostříbrnému może naprawdę coś. Na pierwszy rzut oka urzeka szczegóły, które tworzą doskonałą całość. Pierwszym z nich jest niezwykle szyte ruch, który wygląda wspaniale na nadgarstku. Drugi kotrast następnie wybrać z czarnymi rękami i indeksy w kolorze różowego złota. Wreszcie, musimy z pewnością wspomnieć oryginalnych projektantów pomysł, aby umieścić logo marki nie tylko na tarczy, ale także w bawełnę.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 33 mm
Głębokość (mm) 9 mm
Wysokość 40 mm