Festina Trend Mademoiselle 16700/2

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002334577

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina Trend Mademoiselle 16700/2

Szukasz suplementu, który może podkreślić swoje naturalne wdzięki i dodać sok do stroju? Następnie przymocować staje się zupełnie zegarek Festina . Ich delikatna twarz pokryta masą perłową złapać z dwoma chronograf z datą i dniem tygodnia. Pełny opis

605

605 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Szukasz suplementu, który może podkreślić swoje naturalne wdzięki i dodać sok do stroju? Następnie przymocować staje się zupełnie zegarek Festina . Ich delikatna twarz pokryta masą perłową złapać z dwoma chronograf z datą i dniem tygodnia. Luminescencyjne ręce czasu zapewniają dobrą czytelność nawet w warunkach słabej widoczności. Ich sprawa i udaru mózgu są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Przysłowiową wisienką na torcie jest jasne kryształy podszewka obejmę, która uzupełnia każdy gest oślepiający blask. Udekorować zegarka, że ​​staną się skrzynie ze skarbami.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy wielokolorowy
Szkło mineralne
Szerokość 36 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 40 mm