Festina Trend Mademoiselle 16719/2

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002334553

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina Trend Mademoiselle 16719/2

Po przypiąć marki zegarek Festina z warsztatu, nie będziesz mieć do czynienia z żadną inną biżuterię. Obwód stalowa obudowa i indeksy są w rzeczywistości wyposażone w kryształy, które przy każdym ruchu swoimi olśniewającymi błyszczy przejrzyste. Pełny opis

497

497 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Po przypiąć marki zegarek Festina z warsztatu, nie będziesz mieć do czynienia z żadną inną biżuterię. Obwód stalowa obudowa i indeksy są w rzeczywistości wyposażone w kryształy, które przy każdym ruchu swoimi olśniewającymi błyszczy przejrzyste. Cyfry rzymskie dać zegarka odrobinę stylu vintage tak popularne, jak i delikatne ręce. Uzupełnia całą ideę wysokiej jakości stali nierdzewnej. Pokaż swoje otoczenie, że masz styl i być doskonały w każdej chwili!


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków modny
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 37 mm
Głębokość (mm) 9 mm
Wysokość 44 mm