Festina Trend Mademoiselle 20220/1

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002335221
Festina Trend Mademoiselle 20220/1

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina Trend Mademoiselle 20220/1

Kobiety zegarek marki Festina stać się eleganckim dodatkiem do nadgarstka, ale także cały strój. Zakłady na jakości materiałów i precyzyjnego wykonania. Ponadczasowy design srebra w połączeniu z szklanych kamieni jest dokładnie to, co kochasz oglądać. . Pełny opis

603

603 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Kobiety zegarek marki Festina stać się eleganckim dodatkiem do nadgarstka, ale także cały strój. Zakłady na jakości materiałów i precyzyjnego wykonania. Ponadczasowy design srebra w połączeniu z szklanych kamieni jest dokładnie to, co kochasz oglądać.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Szerokość 30 mm
Wysokość 34 mm