Festina Trend Mademoiselle 20225/2

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002335370
Festina Trend Mademoiselle 20225/2

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina Trend Mademoiselle 20225/2

Czy zakładanie sukienki latem lub zgrane dżinsy, zegarek Festina nigdy nie udać. Ich czarna tarcza przyciąga wzrok srebrne ręce i krystalicznie czysta w indeksie. Mniejsza tuleja tworzy idealną parę z wyrafinowany rozciąganie stali nierdzewnej, która zastąpi bogato stylowe bransoletki. Pełny opis

744

744 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :19.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Czy zakładanie sukienki latem lub zgrane dżinsy, zegarek Festina nigdy nie udać. Ich czarna tarcza przyciąga wzrok srebrne ręce i krystalicznie czysta w indeksie. Mniejsza tuleja tworzy idealną parę z wyrafinowany rozciąganie stali nierdzewnej, która zastąpi bogato stylowe bransoletki. Niektóre polewa ramka jest wyposażona w przezroczyste kryształy, które nadają brylantowy zegarków połysk. Klip dodatkiem, który otacza nadgarstka aurę wyjątkowości.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków modny
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 29 mm
Głębokość (mm) 7 mm
Wysokość 33 mm