Festina Trend Mademoiselle 20240/1

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002335216

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina Trend Mademoiselle 20240/1

Kobiety zegarek marki Festina można, dzięki swojej ponadczasowej konstrukcji przyjmować wiele rozrywki i odświętny strój. Bransoletka ze stali nadgarstek szyte wysokiej jakości, ponadczasowy kolor srebrny. Srebrna tarcza jest uzupełniony przez różowego złota indeksów. Pełny opis

536

536 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Kobiety zegarek marki Festina można, dzięki swojej ponadczasowej konstrukcji przyjmować wiele rozrywki i odświętny strój. Bransoletka ze stali nadgarstek szyte wysokiej jakości, ponadczasowy kolor srebrny. Srebrna tarcza jest uzupełniony przez różowego złota indeksów. Najpiękniejszym elementem jest z pewnością montażu szklanych kamieni. Ten stylowy kawałek pokochasz.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Szerokość 29 mm
Wysokość 33 mm