Friedrich Lederwaren Bond 20113-3

Marka: Friedrich Lederwaren Nr katalogowy: 100003284963

Sprzedaż partnerskaNowość

Friedrich Lederwaren Bond 20113-3

Czy jesteś dumnym posiadaczem coraz większej liczby zegarków? Wtedy zdecydowanie powinieneś kupić pudełko od Friedrich Lederwaren, które może pomieścić do 10 zegarków . Zewnętrzna część wykonana jest z wysokiej jakości skóry syntetycznej w kolorze szarym. Pełny opis

311

311 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Czy jesteś dumnym posiadaczem coraz większej liczby zegarków? Wtedy zdecydowanie powinieneś kupić pudełko od Friedrich Lederwaren, które może pomieścić do 10 zegarków . Zewnętrzna część wykonana jest z wysokiej jakości skóry syntetycznej w kolorze szarym. Dzięki szklanej pokrywie zawsze będziesz doskonale widzieć swoje skarby. Wnętrze pudełka ma przyjemny ciemnoszary kolor. Zapisz swój zegarek w świetnym stylu.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie unisex
Szerokość 300 mm
Głębokość (mm) 85 mm
Wysokość 180 mm