Friedrich Lederwaren Carbon 32059-3

Marka: Friedrich Lederwaren Nr katalogowy: 100002732735

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Friedrich Lederwaren Carbon 32059-3

Twój zegarek zasługuje na stylowe przechowywanie. Na przykład w Friedrich Lederwaren z serii Carbon. Brązowa obudowa ze skóry syntetycznej z lekkim szwem doskonale łączy się z welurowym wnętrzem tego samego koloru. Pełny opis

888

888 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Twój zegarek zasługuje na stylowe przechowywanie. Na przykład w Friedrich Lederwaren z serii Carbon . Brązowa obudowa ze skóry syntetycznej z lekkim szwem doskonale łączy się z welurowym wnętrzem tego samego koloru. Kaseta ma 9 zegarków, a pudełko wyposażone jest w oświetlenie LED zasilane 3 ołówkami .


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie unisex
Szerokość 291 mm
Głębokość (mm) 85 mm
Wysokość 170 mm