Friedrich Lederwaren Cordoba 26215-8

Marka: Friedrich Lederwaren Nr katalogowy: 100002732619

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Friedrich Lederwaren Cordoba 26215-8

Panie, chcesz oglądać przetargowych i jasne kolory? Dlaczego nie połączyć te dwie pasje razem? Friedrich Lederwaren box krem wewnątrz niezawodnie ukryć maksymalnie dziesięć zegarków, dzięki przezroczystej pokrywie zawsze wiesz co kawałki jesteś w nim. Cała brąz doskonale uzupełnia wnętrze. . Pełny opis

584

584 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Panie, chcesz oglądać przetargowych i jasne kolory? Dlaczego nie połączyć te dwie pasje razem? Friedrich Lederwaren box krem wewnątrz niezawodnie ukryć maksymalnie dziesięć zegarków, dzięki przezroczystej pokrywie zawsze wiesz co kawałki jesteś w nim. Cała brąz doskonale uzupełnia wnętrze.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie unisex
Szkło mineralne
Szerokość 290 mm
Głębokość (mm) 85 mm
Wysokość 185 mm