Friedrich Lederwaren Londyn box Travel 26720-2

Marka: Friedrich Lederwaren Nr katalogowy: 100002726260

Sprzedaż partnerska

Friedrich Lederwaren Londyn box Travel 26720-2

Idziesz w podróży służbowej i nie może zdecydować, który zegarek rozjaśnić swój strój? Nie ma nic łatwiejszego niż przyczepność na nadgarstku zegarek parą i drugi sklep w wysokiej jakości kabinie turystycznej zaprojektowane przez markę Friedrich Lederwaren. Pełny opis

178

178 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :28.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Idziesz w podróży służbowej i nie może zdecydować, który zegarek rozjaśnić swój strój? Nie ma nic łatwiejszego niż przyczepność na nadgarstku zegarek parą i drugi sklep w wysokiej jakości kabinie turystycznej zaprojektowane przez markę Friedrich Lederwaren. Box jest ze względu na swoje miniaturowe wymiary mniej nieporęczne niż oryginalne pudełko zegarkowym i pasuje tak łatwo w małej torebce. Skrzynka podróż jest wykonana z prawdziwej skóry, cieszy nie tylko jego funkcjonalność, ale również stylowy wygląd. Traktuj swoje suplement zegarek, który będzie w koniczyny.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie unisex
Szerokość 85 mm
Głębokość (mm) 95 mm
Wysokość 70 mm