Friedrich Lederwaren nieskończoność 26126-9

Marka: Friedrich Lederwaren Nr katalogowy: 100002731506

Sprzedaż partnerska

Friedrich Lederwaren nieskończoność 26126-9

Jeden zegarek nie jest wystarczające. Każdy nowoczesny mężczyzna czy pani bardzo dobrze wiedzą, że dobrze jest mieć kilka kawałków w stylu – każdy dla innej okazji iw innych kolorach. Jeśli jesteś właścicielem również wiele zegarków, należy oddawać w nich stylowe przechowywanie. Pełny opis

312

312 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Jeden zegarek nie jest wystarczające. Każdy nowoczesny mężczyzna czy pani bardzo dobrze wiedzą, że dobrze jest mieć kilka kawałków w stylu – każdy dla innej okazji iw innych kolorach. Jeśli jesteś właścicielem również wiele zegarków, należy oddawać w nich stylowe przechowywanie. Wystarczy więc musisz je wszystkie razem i zapobiec ich ewentualnym uszkodzeniem. Prawo box to luksusowa marka Friedrich Lederwaren. Jego powierzchowność prawdziwa skóra zachwyca na pierwszy rzut oka nie tylko wysoką jakość, ale także precyzyjne łączenie. Dzięki okienkowate pokrywy trzeba też zawsze swoje skarby doskonały widok. Wnętrze, w którym można przechowywać do 6 zegarków zakładów przyjemny kolor antracytowy. Dostać pudełko, w którym zegarek będzie zawsze bezpieczny.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie unisex
Szerokość 180 mm
Głębokość (mm) 85 mm
Wysokość 180 mm