Furla Pin R4251102536

Marka: Furla Nr katalogowy: 100003214238

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocjaNowość

Promocja obowiązuje do 28.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Furla Pin R4251102536

Jeśli szukasz dodatków, które dopracowałyby Twój strój, przestań szukać i postaw zakład na włoski zegarek Furla . Na pierwszy rzut oka dostaniesz złocone serce z motylem, który zdobi wysokiej jakości skórzany pasek. Pełny opis

549

549 zł z VAT 785 zł, oszczędzasz 236 zł (30 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Jeśli szukasz dodatków, które dopracowałyby Twój strój, przestań szukać i postaw zakład na włoski zegarek Furla . Na pierwszy rzut oka dostaniesz złocone serce z motylem, który zdobi wysokiej jakości skórzany pasek. Dodatkowo pasek posiada system łatwego kliknięcia, który pozwala łatwo go odblokować i połączyć paski zgodnie z ubraniem lub nastrojem. Pomarańczowa tarcza pochodzi ze złoconymi rękami, prostymi indeksami. Idealna całość zamyka pozłacane etui wykonane ze stali nierdzewnej. Zafunduj sobie zegarek pasujący do każdej okazji.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa pomarańczowy
Kolor tarczy pomarańczowy
Szkło mineralne
Szerokość 31 mm
Wysokość 35 mm