Gant Canfield W10881

Marka: Gant Nr katalogowy: 100002645088

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 28.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Gant Canfield W10881

Modna męska zegarek marki Gant z dużym pokrętłem w stylu klasycznym. Model wyposażony jest w automatyczny mechanizm nawijania, datownikiem, indeks srebra, telefonów luminescencji, wodoodporne i odpowiedniego paska na pływanie i jakości skóry. Pełny opis

818

818 zł z VAT 1 671 zł, oszczędzasz 853 zł (51 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Modna męska zegarek marki Gant z dużym pokrętłem w stylu klasycznym. Model wyposażony jest w automatyczny mechanizm nawijania, datownikiem, indeks srebra, telefonów luminescencji, wodoodporne i odpowiedniego paska na pływanie i jakości skóry. Zegarki nadają się do codziennego noszenia, ale również na oficjalnych okazjach.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny automat
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 44 mm
Wysokość 48 mm