Gant Cortland W10821

Marka: Gant Nr katalogowy: 100002645004
Gant Cortland W10821

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 28.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Gant Cortland W10821

Czy zdecydować się na wypoczynku lub formalnego stroju, zegarek marki warsztat Gant Twój wygląd jest zawsze doskonałe melodie. Ich czarna tarcza ozdobiona pionowym wzorem i wyraziste ręce i indeksy, które sprawiają, że doskonale będzie widać aktualny czas. Docenić stylowy funkcję stopera stoper. Pełny opis

447

447 zł z VAT 892 zł, oszczędzasz 445 zł (49 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Czy zdecydować się na wypoczynku lub formalnego stroju, zegarek marki warsztat Gant Twój wygląd jest zawsze doskonałe melodie. Ich czarna tarcza ozdobiona pionowym wzorem i wyraziste ręce i indeksy, które sprawiają, że doskonale będzie widać aktualny czas. Docenić stylowy funkcję stopera stoper. Nadgarstek zegarek szyte czarny skórzany pasek z krokodyla wzoru. Udekorować akcesorium, które daje elegancki styl.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Stoper tak
Szerokość 44 mm
Głębokość (mm) 13 mm
Wysokość 50 mm