Gant Detroit GT034002

Marka: Gant Nr katalogowy: 100002646004
Gant Detroit GT034002

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Gant Detroit GT034002

akcesoria classic nie jest wystarczające. Nie zapomnij ich lub można dołączyć nadgarstek jakości męskie zegarki z warsztatu marki Gant. Pełny opis

572

572 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

akcesoria classic nie jest wystarczające. Nie zapomnij ich lub można dołączyć nadgarstek jakości męskie zegarki z warsztatu marki Gant. Ich ciemnoniebieska tarcza opiera się na ponadczasowy design – ozdobiony wąskimi bladych rąk, indeksami i cyframi, i przyciągnąć małe ilości brązowego wskaźnika punktowego. Zegarki eleganckie szyte pasek skóra brązowy z jasnobeżowej szycia. Czy zdecydować się na formalnym garnitur lub podarte dżinsy, ten kawałek będzie zawsze rację dżentelmenem.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy niebieski
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 41 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 49 mm