Gant Detroit GT034005

Marka: Gant Nr katalogowy: 100002743230
Gant Detroit GT034005

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Gant Detroit GT034005

akcesoria classic nie jest wystarczające. Nie zapomnij ich lub można dołączyć nadgarstek jakości męskie zegarki z warsztatu marki Gant. Ich czarna tarcza opiera się na ponadczasowy design – ozdobione wąskich szarych rąk, indeksami i cyframi, i przyciągnąć małe numery na indeksie kasowym. Pełny opis

622

622 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

akcesoria classic nie jest wystarczające. Nie zapomnij ich lub można dołączyć nadgarstek jakości męskie zegarki z warsztatu marki Gant. Ich czarna tarcza opiera się na ponadczasowy design – ozdobione wąskich szarych rąk, indeksami i cyframi, i przyciągnąć małe numery na indeksie kasowym. Nadgarstek zegarek szyte pasek gładki czarny skórzany z przeszyciami. Czarny kolor pochwalić nawet obudowę stalowa, powlekana PVD ciemny mety. Czy zdecydować się na formalnym garnitur lub podarte dżinsy, ten kawałek będzie zawsze rację dżentelmenem.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 41 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 49 mm