Gant Durham GT001004

Marka: Gant Nr katalogowy: 100002739856
Gant Durham GT001004

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Gant Durham GT001004

Czy zdecydować się na kolorze lub podarte dżinsy z Converse, zegarki z warsztatu marki Gant zawsze będzie najlepszym towarzyszem. Pełny opis

941

941 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Czy zdecydować się na kolorze lub podarte dżinsy z Converse, zegarki z warsztatu marki Gant zawsze będzie najlepszym towarzyszem. Ich ciemny niebieski wybierania łapie brąz oko dopracowane szczegóły, które pasują do różowo-pozłacaną ramkę, a także chronografy z daty, dnia tygodnia i subciferníčku dla drugiej strony. Przyciągnąć i cyfry rzymskie na terenie czterech głównych indeksów. Precyzyjnie ukształtowana obudowa i napięcia są wykonane z wysokiej jakości stali. Podaruj sobie akcesorium, które nigdy nie zawiedzie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy niebieski
Szkło mineralne
Szerokość 44 mm
Głębokość (mm) 12 mm
Wysokość 52 mm