Gant Harrison W70606

Marka: Gant Nr katalogowy: 100002645783

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Gant Harrison W70606

Męska marka odzieżowa Gant zegarek ze srebrną tarczą, brązowym skórzanym paskiem i różowym pozłacaną obudową, oczaruje Cię swoją prostotą i czystym przetwarzania. Zapewnia wyraźny zegarek twarz praktyczność. Model ten nadaje się do codziennego noszenia, ale również dla społeczeństwa. Pełny opis

450

450 zł z VAT 888 zł, oszczędzasz 438 zł (49 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Męska marka odzieżowa Gant zegarek ze srebrną tarczą, brązowym skórzanym paskiem i różowym pozłacaną obudową, oczaruje Cię swoją prostotą i czystym przetwarzania. Zapewnia wyraźny zegarek twarz praktyczność. Model ten nadaje się do codziennego noszenia, ale również dla społeczeństwa.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Szerokość 42 mm
Wysokość 46 mm