Gant Park Hill W10924

Marka: Gant Nr katalogowy: 100002739821

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 30.11.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Gant Park Hill W10924

damskimodel zegarka Gant, w którym się zakochujesz. Zegarki pozłacane etui, uchwyty i indeksy. Dziennik jest dobrze uporządkowany, a datepiece żyje w osobnym podobszarze. Jakość Skórzana pasek jest uzupełniany tym modelem. Pełny opis

397

397 zł z VAT 829 zł, oszczędzasz 432 zł (52 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

damskimodel zegarka Gant, w którym się zakochujesz. Zegarki pozłacane etui, uchwyty i indeksy. Dziennik jest dobrze uporządkowany, a datepiece żyje w osobnym podobszarze. Jakość Skórzana pasek jest uzupełniany tym modelem.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków klasyczny
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość 38 mm
Wysokość 42 mm