Gant Riverdale W70692

Marka: Gant Nr katalogowy: 100002645143

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Gant Riverdale W70692

Zegarek marki Gant warsztat na pierwszy rzut oka kochać wszystkie panowie z zamiłowania do ponadczasowych akcesoriów. Ich jasny srebrny tarcza ozdobiona wąskich spiczastych rąk i indeksów, są też niezbędne datownik. Skórzany pasek z krokodyla wzór opiera się na eleganckim czekolada brązowy kolor. Pełny opis

804

804 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarek marki Gant warsztat na pierwszy rzut oka kochać wszystkie panowie z zamiłowania do ponadczasowych akcesoriów. Ich jasny srebrny tarcza ozdobiona wąskich spiczastych rąk i indeksów, są też niezbędne datownik. Skórzany pasek z krokodyla wzór opiera się na eleganckim czekolada brązowy kolor. Obudowa wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Podaruj sobie zegarek, który pasuje naprawdę wszystko.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość pasa 22 mm
Szerokość 45 mm
Głębokość (mm) 9 mm
Wysokość 52 mm