Gant Riverdale W70693

Marka: Gant Nr katalogowy: 100002645081

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Gant Riverdale W70693

Gant Męski zegarek z brązowym skórzanym paskiem. Sprawa srebro stal, szkło mineralne są indeksy złote i jasne dzięki pasek skórzany z zegarka jest lekki i łatwy do noszenia. Można zabrać je do społeczeństwa, ale także do codziennego noszenia. Pełny opis

804

804 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :28.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Gant Męski zegarek z brązowym skórzanym paskiem. Sprawa srebro stal, szkło mineralne są indeksy złote i jasne dzięki pasek skórzany z zegarka jest lekki i łatwy do noszenia. Można zabrać je do społeczeństwa, ale także do codziennego noszenia.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy złoty
Szkło mineralne
Szerokość 45 mm
Wysokość 49 mm