Gant Vermont W70407

Marka: Gant Nr katalogowy: 100002645033

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.12.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Gant Vermont W70407

Czy zakładanie garnitur dostosowane lub podarte dżinsy z Keck, zegarki zaprojektowane przez markę mody Gant zawsze będzie najlepszym towarzyszem. Ich jasny twarz zachwyca na pierwszy rzut oka z funkcją stopera trzy chronograf, są też niezbędne do okna z datą okna. Pełny opis

578

578 zł z VAT 1 160 zł, oszczędzasz 582 zł (50 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :14.12.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Czy zakładanie garnitur dostosowane lub podarte dżinsy z Keck, zegarki zaprojektowane przez markę mody Gant zawsze będzie najlepszym towarzyszem. Ich jasny twarz zachwyca na pierwszy rzut oka z funkcją stopera trzy chronograf, są też niezbędne do okna z datą okna. Nadgarstek zegarek szyte brązowy skórzany pasek z węża wzór, który dodaje cały znamiona elegancji i ponadczasowości. Niektóre polewa się różowawe galwanicznie obudowę stalową, że zegarki aurę luksusu. Poddać się do uzupełnienia, z którym zawsze będziesz pan rację.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Stoper tak
Szerokość 44 mm
Głębokość (mm) 12 mm
Wysokość 50 mm