Gant W11402 Park Hill

Marka: Gant Nr katalogowy: 100002645785

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Gant W11402 Park Hill

Zegarek damski model z marki Gant. Zegarki wykonane są z pozłacanej różowym paskiem brązowy pokrowiec skóra i białe twarzy jasne. Ten kawałek jest wyposażona w wodoodporną 50 mA będzie pasować do każdej kobiety. Zegarek nadaje się zarówno do codziennego noszenia i dla oficjalnych okazjach. . Pełny opis

656

656 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarek damski model z marki Gant. Zegarki wykonane są z pozłacanej różowym paskiem brązowy pokrowiec skóra i białe twarzy jasne. Ten kawałek jest wyposażona w wodoodporną 50 mA będzie pasować do każdej kobiety. Zegarek nadaje się zarówno do codziennego noszenia i dla oficjalnych okazjach.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość 32 mm
Wysokość 36 mm