Gant Wilmington GT036008

Marka: Gant Nr katalogowy: 100002646188
Gant Wilmington GT036008

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Gant Wilmington GT036008

Czy wybrać strój formalny garnitur lub wygodną koszulkę z dżinsy, zegarki zaprojektowane przez markę mody Gant strój jest zawsze doskonale melodie. Pełny opis

704

704 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Czy wybrać strój formalny garnitur lub wygodną koszulkę z dżinsy, zegarki zaprojektowane przez markę mody Gant strój jest zawsze doskonale melodie. Liliowobiały twarzy rzuca się w oczy z niebieskimi rąk i wskaźników, jak również dwa subciferníčky z którym tworzy jedną całość – jeden służy jako wskaźnik czasie 24 godzin, następnie krąży w drugim drugiej strony. Element konstrukcja jest pokryta paskiem skóra brązowy warstwy tekstylnej. Zapraszamy na dodatek, że zawsze zamieni się w prawdziwy dżentelmen.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra, tekstylia
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość 41 mm
Głębokość (mm) 11 mm
Wysokość 49 mm