GIRL ONLY 695184

Marka: GIRL ONLY Nr katalogowy: 100002819068
GIRL ONLY 695184

Sprzedaż partnerska

GIRL ONLY 695184

Stylowy, romantyczny i przez cały czas stylowy – taka jest kobieta, która szczypie zegarek od GO Girl Only na swoim nadgarstku. Ich jasna twarz na pierwszy rzut oka wychodzi na liście i różowe kwiaty, nad którymi leci plastik Srebrny motyle. Pełny opis

306

306 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Stylowy, romantyczny i przez cały czas stylowy – taka jest kobieta, która szczypie zegarek od GO Girl Only na swoim nadgarstku. Ich jasna twarz na pierwszy rzut oka wychodzi na liście i różowe kwiaty, nad którymi leci plastik Srebrny motyle. Na Twoim nadgarstku zegarek przyciąga popularna prowadnica mediolańska, która dopasowuje się do obwodu nadgarstka bez potrzeby profesjonalnego skurczu. Postaw na dodatek, który podniesie nastrój na każde spojrzenie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Szerokość 35 mm
Głębokość (mm) 8 mm
Wysokość 39 mm