GIRL ONLY 695910

Marka: GIRL ONLY Nr katalogowy: 100002819081
GIRL ONLY 695910

Sprzedaż partnerska

GIRL ONLY 695910

Motywy kwiatowe nigdy nie przestaną się dobrze bawić. Uwolnij ich zaklęcie i uszczypnij swój zabawny zegarek od GO Girl Only. Pełny opis

262

262 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :24.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Motywy kwiatowe nigdy nie przestaną się dobrze bawić. Uwolnij ich zaklęcie i uszczypnij swój zabawny zegarek od GO Girl Only . Ich biała twarz z charakterystyczny z brązowymi dłońmi i indeksami ozdobionymi niezrównanym motywem kwiatowym, który doskonale dopełnia nie tylko Twój wiosenny lub letni strój. Na nadgarstku zegarek jest zapinany na stalowy pull Milan, który jest niezwykle nowoczesny i dopasowuje się do obwodu każdego nadgarstka bez potrzeby profesjonalnego skracania. Uwolnij swój naturalny urok dzięki ponadczasowemu dodatkowi.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała metal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość 36 mm
Głębokość (mm) 7 mm
Wysokość 40 mm