GIRL ONLY 699096

Marka: GIRL ONLY Nr katalogowy: 100002819085

Sprzedaż partnerska

GIRL ONLY 699096

Miękkie, romantyczne, a jednocześnie niezapomniane. Są to zegarki z warsztatu kobiecej marki GO Girl Only. Po srebrnej tarczy, motyle latają, dzięki czemu ten model jest naprawdę wyjątkową modą. Na nadgarstku zegarek jest ciemnoszary Skórzana m pasek. Pełny opis

306

306 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Miękkie, romantyczne, a jednocześnie niezapomniane. Są to zegarki z warsztatu kobiecej marki GO Girl Only . Po srebrnej tarczy, motyle latają, dzięki czemu ten model jest naprawdę wyjątkową modą. Na nadgarstku zegarek jest ciemnoszary Skórzana m pasek. Pozłacane różowe złoto etui nadaje całości luksusowy wygląd. Uwolnij swój naturalny urok dzięki ponadczasowemu dodatkowi.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała metal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa szary
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Szerokość 36 mm
Głębokość (mm) 6 mm
Wysokość 40 mm