Guess MINI SUNRISE W0448L3

Marka: Guess Nr katalogowy: 100002731371
Guess MINI SUNRISE W0448L3

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Guess MINI SUNRISE W0448L3

Guess akcesoria, które zarobiły miliony fanów na całym świecie dzięki możliwości uwolnienia kobiecości ich noszącego i dostarczenia ubioru odpowiedniego uśmiechu. Upuść elementy z legendarnego warsztatu fashion branding siebie i przypiąć zegarek Guess Mini na nadgarstku Sunpowstanie. Pełny opis

946

946 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Guess akcesoria, które zarobiły miliony fanów na całym świecie dzięki możliwości uwolnienia kobiecości ich noszącego i dostarczenia ubioru odpowiedniego uśmiechu. Upuść elementy z legendarnego warsztatu fashion branding siebie i przypiąć zegarek Guess Mini na nadgarstku Sunpowstanie . Ich brązowa twarz chwyta na pierwszy rzut oka trzy chronografy z datą i dniem tygodnia . Obudowa i pchnięcie wykonane są ze stali nierdzewnej, złocone złotem, co dodaje całości przetargu wygląd. Postaw na dodatek, który będzie ceniony w pudełku na biżuterię.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal, złoto
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa rózowe zloto
Kolor tarczy rózowe zloto
Szkło mineralne
Szerokość 38 mm
Głębokość (mm) 12 mm
Wysokość 43 mm