Guess W0793G2

Marka: Guess Nr katalogowy: 100002377005

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.10.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Guess W0793G2

Zegarki są idealne dla mężczyzn z zamiłowaniem do klasycznych akcesoriów. Ich ciemnoniebieska tarcza z subtelnym rysunku, który na pierwszy rzut oka ze swoim stonowanym design – jedyną rzeczą, która przeszkadza jej jednorodność, srebro spiczaste ręce i dwa indeksy z cyframi rzymskimi. Pełny opis

292

292 zł z VAT 719 zł, oszczędzasz 427 zł (59 %)
W magazynie – możesz mieć 18.10.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy: 18.10.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki są idealne dla mężczyzn z zamiłowaniem do klasycznych akcesoriów. Ich ciemnoniebieska tarcza z subtelnym rysunku, który na pierwszy rzut oka ze swoim stonowanym design – jedyną rzeczą, która przeszkadza jej jednorodność, srebro spiczaste ręce i dwa indeksy z cyframi rzymskimi. Granatowy z dumą i skórzanym paskiem z krokodylej wzorca. Udekorować prawej akcesorium dla dżentelmena i być elegancki w każdym czasie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków klasyczny, modny
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa niebieski, niebieski
Kolor tarczy niebieski, niebieski
Szkło mineralne
Szerokość 40, 40 mm
Głębokość (mm) 9, 9 mm
Wysokość 44, 44 mm