Helmer Wodoodporny zegarek Smart Touch z lokalizatorem GPS LK 704 niebieski

Marka: Helmer Nr katalogowy: 100007599079

Sprzedaż partnerska

Helmer Wodoodporny zegarek Smart Touch z lokalizatorem GPS LK 704 niebieski

Czy musisz mieć stały przegląd miejsca swojego oddziału? Czy musisz mieć pewność, że nie ma niebezpieczeństwa? Następnie daj swojemu dziecku sprytny zegarek Helmer wyposażony w lokalizator GPS. Zegarek ma kolorowy ekran dotykowy , dzięki czemu jest niezwykle wygodny i łatwy w obsłudze. Pełny opis

456

484 zł Z VAT
456 zł

Nr katalogowy: 100007599079

Pełny opis

Opis produktu

Czy musisz mieć stały przegląd miejsca swojego oddziału? Czy musisz mieć pewność, że nie ma niebezpieczeństwa? Następnie daj swojemu dziecku sprytny zegarek Helmer wyposażony w lokalizator GPS. Zegarek ma kolorowy ekran dotykowy , dzięki czemu jest niezwykle wygodny i łatwy w obsłudze. Zegarek ma wodoodporny IP67 .

Funkcja zegarka:
Urządzenie wykorzystuje satelity GSM / GPRS i GPS. Urządzenie umożliwia monitorowanie i lokalizowanie dzieciom określenia dokładnego położenia za pomocą GPS i późniejsze dostarczenie informacji i dokładne współrzędne aplikacji mobilnej (dokładność pozycjonowania wynosi plus minus 10 metrów).

Karta SIM (niedołączona):
Aby zapewnić bezproblemową funkcjonalność zegarka, zaleca się korzystanie z karty SIM (w rozmiarze micro SIM ), która może wysyłać SMS + taryfę danych. Maksymalne zużycie danych jest obliczane dla zegarków o wielkości 25 MB / miesiąc. Instalowanie karty SIM jest bardzo proste. Wystarczy włożyć kartę micro SIM do gniazda pod wodoodporną gumowym korkiem, pakiet zawiera czapkę i detale. P rzed włożeniu karty SIM do telefonu, odblokować PIN karty (telefonu komórkowego), lub. zapytać o to w filiantem. Chroniony kodem PIN karta nie będzie działać w zegarku !!!

 

Ładowanie zegarka:
Ładowanie odbywa się w zegarku za pomocą kabla USB, który jest dołączony. Zegarek wyposażony jest w ładowalną baterię litowo-jonową 3,7 V o pojemności 400 mAh, która wytrzymuje do 100 godzin w trybie gotowości; 48 godzin, jeśli lokalizator wysyła informacje o położeniu co 10 minut. Po zakupie zegarka jest pełne naładowanie przed użyciem!

Aplikacje mobilne:
Zegarki mogą być kontrolowane i monitorowane przez Setracker aplikacji mobilnych, które można pobrać za pomocą kodu QR lub. Baza Sklep Play. Istnieją wersje dla Androida i iOS. Po zainstalowaniu i otworzyć aplikację, należy zarejestrować urządzenie. Przed wypełnieniem informacji rejestracyjnych jest konieczne, aby zaznaczyć obszar: Europa i Afryka !!! W formularzu rejestracyjnym należy podać numer ID na odwrocie zegarka, lub jeśli zawierają kod QR i numer.

cechy:
Mapa: Kliknięcie tego przycisku otwiera mapę pokazującą pozycję zegarka. Z dobrą dokładnością sygnału GPS lokalizacji jest do 5m. W złym sygnałem GPS (np. wewnątrz budynków o grubych ścianach) są zlokalizowane na oglądanie w sieci GSM, która pojawi się najbliżej stanowiska operatora mobilnego wypełniaczy nadajnik / szczeliny.

 

Ślad: rysuje zegarek trasy dla wybranego okresu

SOS: pozwala ustawić telefon 2. Liczby, które mogą być wywoływane przez naciśnięcie jednego z dwóch przycisków na zegarek.

Ostrzeżenie usuwania zegarki: zegarki są z tyłu wyposażony w czujnik, który wykrywa usunięcie i zegarki wysłany komunikat ostrzegawczy.

Geofence: Ustaw Spacewatch w których mogą poruszać. Jeśli zostawisz tę przestrzeń, wysłać wiadomość ostrzegawczą.

Zdalne podsłuchiwanie: umożliwienie podsłuchiwania odgłosów wokół zegarka.

Wzywa do oglądania: zegarek, można zadzwonić i odbierać połączenia.

Książka telefoniczna w zegarku: Można wprowadzić do 10 telefon. numery, na których jest to możliwe, aby zadzwonić do zegarka.

Domofon: pozwala nagrać i wysłać wiadomość głosową od zegarka do 15 sekund. Obserwować można również wysyłać wiadomości SMS.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie dla chłopców, dziecięce
Wyświetlanie czasu cyfrowe
Materiał pasa syntetyczny
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 50 m.
Kształt tarczy prostokątny
Kolor pasa Niebieski
Kolor tarczy czarny
Szkło plastikowe
GPS tak
Szerokość 40 mm
Głębokość (mm) 15.3 mm
Wysokość 46 mm