Hugo Boss Black Magnitude 1513568

Marka: Hugo Boss Nr katalogowy: 100002377730

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Hugo Boss Black Magnitude 1513568

Męska zegarek marki Hugo Boss to luksusowy dodatek do każdego nowoczesnego mężczyzny. Na pierwszy rzut oka, przyciągnąć czarną tarczę w minimalistycznym stylu, który dekoracji tylko ręce i ponumerowane indeksy. Obudowa i napięcia są wykonane z wysokiej jakości stali. Pełny opis

1264

1 264 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Męska zegarek marki Hugo Boss to luksusowy dodatek do każdego nowoczesnego mężczyzny. Na pierwszy rzut oka, przyciągnąć czarną tarczę w minimalistycznym stylu, który dekoracji tylko ręce i ponumerowane indeksy. Obudowa i napięcia są wykonane z wysokiej jakości stali. Podaruj sobie stylowy zegarek, który pasuje szeroka odzież Leisure Suit również.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 42 mm
Głębokość (mm) 8.4 mm
Wysokość 50 mm