Hugo Boss Black Ocean 1513571

Marka: Hugo Boss Nr katalogowy: 100002377731

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Hugo Boss Black Ocean 1513571

Męska zegarek marki Hugo Boss są zarówno praktyczny i stylowy dodatek do każdego współczesnego człowieka. Na pierwszy rzut oka, przyciągnąć niebieską twarz, która zdobi indeksy luminescencyjne i ręce i data wyświetlanie na standardowym położeniu trzy godz. Pełny opis

1264

1 264 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Męska zegarek marki Hugo Boss są zarówno praktyczny i stylowy dodatek do każdego współczesnego człowieka. Na pierwszy rzut oka, przyciągnąć niebieską twarz, która zdobi indeksy luminescencyjne i ręcedata wyświetlanie na standardowym położeniu trzy godz. Jak sama nazwa wskazuje, kolekcja, zegarek jako wodoodpornego 10ATM może nawet pływać. Na jakości obudowa ze stali nierdzewnej, a następnie przejść przez Milan, że zawsze doskonale dostosować się do nadgarstka, dzięki czemu nie koliduje z przygodami. Poddać się do oglądania, nadaje się do każdego nowoczesnego dżentelmena.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy niebieski
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 42 mm
Głębokość (mm) 11 mm
Wysokość 52 mm