Invicta Anioł Lady 12551

Marka: Invicta Nr katalogowy: 100002645144

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 30.11.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Invicta Anioł Lady 12551

Piękne panie zegarek marki Invicta Anioł Lady szereg wersji all-stalowego w popularnej i ponadczasowym złotem. Będzie obserwować na nadgarstku, a zadziwiająco usunięte oprócz praktycznych funkcji doskonale spełniają funkcję estetyczną. Czy gdziekolwiek, to watch zawsze dają poczucie wyjątkowości. . Pełny opis

702

702 zł z VAT 1 003 zł, oszczędzasz 301 zł (30 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Piękne panie zegarek marki Invicta Anioł Lady szereg wersji all-stalowego w popularnej i ponadczasowym złotem. Będzie obserwować na nadgarstku, a zadziwiająco usunięte oprócz praktycznych funkcji doskonale spełniają funkcję estetyczną. Czy gdziekolwiek, to watch zawsze dają poczucie wyjątkowości.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków elegancki
Materiał pasa stal, złoto
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa złoty
Kolor tarczy złoty
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 38 mm
Głębokość (mm) 11 mm
Wysokość 45 mm