Invicta Marvel Punisher 25983

Marka: Invicta Nr katalogowy: 100002646196

Sprzedaż partnerskaPromocjaDarmowa dostawa

Promocja obowiązuje do 30.06.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Invicta Marvel Punisher 25983

W jednej ręce ciężki półautomatyczna broń w drugim granatem. Ciemny Hero złowrogi czaszki na piersiach ma nadludzkie moce – zło walczy za pomocą brutalnej siły. Punisher nie jest w czeskich łąk i gajów najsłynniejszy bohater Marvel ostatnio z powodu serii Daredevil przenika do serc czeskich fanów. Pełny opis

2323

2 323 zł z VAT 2 671 zł, oszczędzasz 348 zł (13 %)

Nr katalogowy: 100002646196

Pełny opis

Opis produktu

W jednej ręce ciężki półautomatyczna broń w drugim granatem. Ciemny Hero złowrogi czaszki na piersiach ma nadludzkie moce – zło walczy za pomocą brutalnej siły. Punisher nie jest w czeskich łąk i gajów najsłynniejszy bohater Marvel ostatnio z powodu serii Daredevil przenika do serc czeskich fanów. Jeśli lubisz typowe dobrzy i bardziej wspierać záporákům nie należy pominąć na zegarek Invicta limitowana Marvel. Czarna tarcza z motywem węgla ozdobiony trzema chronograf z funkcją stopera oraz czas 24-godzinny, istnieje również okno wyświetlania daty. Od dolnej chronografu drugiej strony i złośliwie szczerząc czaszka legendarna. Dzięki indeksy luminescencyjne i ręce są w czasie swojej Invictách zawsze doskonale czytelny. Obudowa ze stali, jest otoczony przez silnego drutu, a także 99% zegarków Invicta duże i masywne. Bransoletka zegarek szyte stal nadgarstek z czarnymi artykułów wzorzystych. Doceniam również odporny na 100 metrów, dzięki czemu można uzupełnić tym wyjątkowym nawet nurkowania wody. Otocz się aurą ciemnym antybohatera i pokazać Marvel bohatera, który należy do twego serca.

We współpracy ze światowej sławy Marvel stworzył w sumie 3000 Invicta zegarki Punishera. Każdy element jest zaznaczony na jej podstawie z unikalnym numerem, dzięki czemu można mieć pewność, że nikt na świecie nie będzie miała zupełnie ten sam zegarek.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny, srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Stoper tak
Szerokość 51.5 mm