Invicta Marvel Punisher 25990

Marka: Invicta Nr katalogowy: 100002646197

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Invicta Marvel Punisher 25990

W jednej ręce ciężki półautomatyczna broń w drugim granatem. Ciemny Hero złowrogi czaszki na piersiach ma nadludzkie moce – zło walczy za pomocą brutalnej siły. Punisher nie jest w czeskich łąk i gajów najsłynniejszy bohater Marvel ostatnio z powodu serii Daredevil przenika do serc czeskich fanów. Pełny opis

2256

2 256 zł z VAT

Nr katalogowy: 100002646197

Pełny opis

Opis produktu

W jednej ręce ciężki półautomatyczna broń w drugim granatem. Ciemny Hero złowrogi czaszki na piersiach ma nadludzkie moce – zło walczy za pomocą brutalnej siły. Punisher nie jest w czeskich łąk i gajów najsłynniejszy bohater Marvel ostatnio z powodu serii Daredevil przenika do serc czeskich fanów. Jeśli lubisz typowe dobrzy i bardziej wspierać záporákům nie należy pominąć na zegarek Invicta limitowana Marvel. Czarna tarcza ozdobiona trzema chronograf z funkcją stopera oraz czas 24-godzinny, istnieje również okno wyświetlania daty. Od dolnej chronografu drugiej strony i wybierz tło legendarny złośliwie grinning czaszkę. Dzięki indeksy luminescencyjne i ręce są w czasie swojej Invictách zawsze doskonale czytelny. Obudowa ze stali, jest otoczony przez silnego drutu, a także 99% zegarków Invicta duże i masywne. Nadgarstek zegarek szyte pasek w połączeniu z czarnym silikonu i stali nierdzewnej. Doceniam również odporny na 100 metrów, dzięki czemu można uzupełnić tym wyjątkowym nawet nurkowania wody. Otocz się aurą ciemnym antybohatera i pokazać Marvel bohatera, który należy do twego serca.

We współpracy ze światowej sławy Marvel stworzył w sumie 3000 Invicta zegarki Punishera. Każdy element jest zaznaczony na jej podstawie z unikalnym numerem, dzięki czemu można mieć pewność, że nikt na świecie nie będzie miała zupełnie ten sam zegarek.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa silikon, stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny, srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Stoper tak
Szerokość 53 mm