Invicta Marvel Punisher 25990

Marka: Invicta Nr katalogowy: 100002646197

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Invicta Marvel Punisher 25990

W jednej ręce ciężki półautomatyczna broń w drugim granatem. Ciemny Hero złowrogi czaszki na piersiach ma nadludzkie moce – zło walczy za pomocą brutalnej siły. Punisher nie jest w czeskich łąk i gajów najsłynniejszy bohater Marvel ostatnio z powodu serii Daredevil przenika do serc czeskich fanów. Pełny opis

1680

1 680 zł z VAT 2 240 zł, oszczędzasz 560 zł (25 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

W jednej ręce ciężki półautomatyczna broń w drugim granatem. Ciemny Hero złowrogi czaszki na piersiach ma nadludzkie moce – zło walczy za pomocą brutalnej siły. Punisher nie jest w czeskich łąk i gajów najsłynniejszy bohater Marvel ostatnio z powodu serii Daredevil przenika do serc czeskich fanów. Jeśli lubisz typowe dobrzy i bardziej wspierać záporákům nie należy pominąć na zegarek Invicta limitowana Marvel. Czarna tarcza ozdobiona trzema chronograf z funkcją stopera oraz czas 24-godzinny, istnieje również okno wyświetlania daty. Od dolnej chronografu drugiej strony i wybierz tło legendarny złośliwie grinning czaszkę. Dzięki indeksy luminescencyjne i ręce są w czasie swojej Invictách zawsze doskonale czytelny. Obudowa ze stali, jest otoczony przez silnego drutu, a także 99% zegarków Invicta duże i masywne. Nadgarstek zegarek szyte pasek w połączeniu z czarnym silikonu i stali nierdzewnej. Doceniam również odporny na 100 metrów, dzięki czemu można uzupełnić tym wyjątkowym nawet nurkowania wody. Otocz się aurą ciemnym antybohatera i pokazać Marvel bohatera, który należy do twego serca.

We współpracy ze światowej sławy Marvel stworzył w sumie 3000 Invicta zegarki Punishera. Każdy element jest zaznaczony na jej podstawie z unikalnym numerem, dzięki czemu można mieć pewność, że nikt na świecie nie będzie miała zupełnie ten sam zegarek.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa silikon, stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny, srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Stoper tak
Szerokość 53 mm