Invicta S1 Rally Automatic 25082

Marka: Invicta Nr katalogowy: 100002753003
Invicta S1 Rally Automatic 25082

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Invicta S1 Rally Automatic 25082

Zegarki z warsztatów marki Invicta są idealne dla wszystkich ludzi, którzy nie boją się tego. Na tarczy znajdują się dwa mistyczne smoki z oczami błyszczącymi którzy wydawało się, że spadł z chińskiej legendy. Pełny opis

2251

2 251 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki z warsztatów marki Invicta są idealne dla wszystkich ludzi, którzy nie boją się tego. Na tarczy znajdują się dwa mistyczne smoki z oczami błyszczącymi którzy wydawało się, że spadł z chińskiej legendy. Inne wzory typowe dla Środka odnoszą się do obudowy skutecznie rzeźbione platerowanej stali nierdzewnej. Na pewno uwiedzie nawet godzinową urządzone helvétským Cross – jest to odniesienie do kraju domovkou Invicta Szwajcarii. Miłośnicy tradycyjnej hodinařiny docenią automatyczny ruch oscylacyjny, którego bilans koła przez okno wybierania w idealnym widokiem. Zegarki długo wzór krzemu szyte pasek na czarno. Oczywiście, że jest wodoodporny do 100 metrów, dzięki czemu zegarek, aby przeżyć i pływać w basenie. Zapraszamy na dodatek, że otoczenie nie pozostawi bez echa.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa silikon
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny automat
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy szary
Szkło szafirowe
Szerokość 50 mm
Głębokość (mm) 15 mm
Wysokość 61 mm