Invicta Star Wars C-3PO 26167

Marka: Invicta Nr katalogowy: 100002753001

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Invicta Star Wars C-3PO 26167

Protokół droid ze znajomością ponad sześciu milionów językach i dialektach, ekspert etykiety i kultury wszystkich rodzajów form życia we wszechświecie. Po prostu nieoceniona podczas negocjacji dyplomatycznych – taki legendarny celozlatý C-3PO z Gwiezdnych Wojnach serii. Pełny opis

2435

2 435 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Protokół droid ze znajomością ponad sześciu milionów językach i dialektach, ekspert etykiety i kultury wszystkich rodzajów form życia we wszechświecie. Po prostu nieoceniona podczas negocjacji dyplomatycznych – taki legendarny celozlatý C-3PO z Gwiezdnych Wojnach serii. Jeśli okaże się to nieco mylić robot pielęgnacja wychodzi z kłopotów w drugiej jenoho stosować się do serca, nie może zabraknąć na zegarek Invicta limitowana Star Wars. Ich tarcza złota ozdobiona głową robota, każdy będzie od razu jasne, że jesteś fanem rocka z tego kultowego serialu. Obudowa i napięcia są wykonane ze złotem stali nierdzewnej, która wywołuje na celozlaté nadwozie C-3PO. Oczywiście, że jest wodoodporny do 100 metrów, dzięki czemu zegarek, aby przeżyć i pływać w basenie. Poddać się do uzupełnienia, z którym zawsze towarzyszą siły!


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal, złoto
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny automat
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa złoty
Kolor tarczy złoty
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 38 mm
Głębokość (mm) 16 mm
Wysokość 45 mm