Jacques Lemans 1-1929F

Marka: Jacques Lemans Nr katalogowy: 100002590070
Jacques Lemans 1-1929F

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Jacques Lemans 1-1929F

marka zegarek zaprojektowany przez Jacques Lemans są idealnym dodatkiem do współczesnego dżentelmena. Ich srebrny wybierania cię na pierwszy rzut oka nie tylko w różowego złota ręce i wskaźników, jak również trzy chronograf z daty, dnia tygodnia i godziny 24-godzinnym. Pełny opis

537

537 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

marka zegarek zaprojektowany przez Jacques Lemans są idealnym dodatkiem do współczesnego dżentelmena. Ich srebrny wybierania cię na pierwszy rzut oka nie tylko w różowego złota ręce i wskaźników, jak również trzy chronograf z daty, dnia tygodnia i godziny 24-godzinnym. Obudowa ze stali nierdzewnej tworzy idealną parę z Mediolanu ruchu, który dzięki systemowi przesuwnych dopasowuje się do nadgarstka. Czy zdecydować się na garnitur dostosowane koszuli lub rozrywki, te zegarki zawsze świecić.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy srebrny
Widoczna data tak
Szerokość 38 mm
Wysokość 42 mm