Jacques Lemans Milano 1-1950E

Marka: Jacques Lemans Nr katalogowy: 100002590129

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Jacques Lemans Milano 1-1950E

Jacques Lemans głównie dlatego, że perfekcyjnie dopracowują swój strój. Na szarym pokrętle znajdują się proste uchwyty indeksów, trzy chronografy z funkcją daty, dzień tygodnia i 24 godziny. Pełny opis

469

469 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Jacques Lemans głównie dlatego, że perfekcyjnie dopracowują swój strój. Na szarym pokrętle znajdują się proste uchwyty indeksów, trzy chronografy z funkcją daty, dzień tygodnia i 24 godziny. Oglądaj swój zegarek na nadgarstku z wysokiej jakości skórzanym paskiem i stalowym paskiem etui zrób idealną całość. Ciesz się jakością zegarków Jacques Lemans i nie będziesz żałować.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy brązowy
Widoczna data tak
Szerokość 38 mm
Wysokość 42 mm