Jaguar J617/H

Marka: Jaguar Nr katalogowy: 100002376209
Jaguar J617/H

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Jaguar J617/H

Strój nie jest kompletna, jeśli brakuje stylowych akcesoriów. Rzeczywiście kawałek zegarki zaprojektowany przez szwajcarskiego marki Jaguar. Projektanci mają polegać na połączeniu ponadczasowym czarnym i białym kolorze tarczy z osobnym ciferníčkem używane do dostarczania skutecznej wzór w kratkę. Pełny opis

1173

1 173 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Strój nie jest kompletna, jeśli brakuje stylowych akcesoriów. Rzeczywiście kawałek zegarki zaprojektowany przez szwajcarskiego marki Jaguar. Projektanci mają polegać na połączeniu ponadczasowym czarnym i białym kolorze tarczy z osobnym ciferníčkem używane do dostarczania skutecznej wzór w kratkę. Nadgarstek zegarek szyte jakości skórzany pasek z imitacji skóry krokodyla. Postaw na ponadczasową akcesorium, które nigdy nie znudzi.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 42 mm
Wysokość 46 mm