Just Cavalli Glam Chic JC1L001M0025

Marka: Just Cavalli Nr katalogowy: 100002377007

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Just Cavalli Glam Chic JC1L001M0025

Unikalny model zegarków damskich JC1L001M0025 słynnej marki Just Cavalli, który natychmiast przekonują unikalnej konstrukcji. Oryginalny projekt w formie ciała złotym węża, który został owinięty wokół nadgarstka. Pełny opis

975

975 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!
W magazynie – możesz mieć 22.08.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy: 22.08.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Unikalny model zegarków damskich JC1L001M0025 słynnej marki Just Cavalli, który natychmiast przekonują unikalnej konstrukcji. Oryginalny projekt w formie ciała złotym węża, który został owinięty wokół nadgarstka. Ten wyjątkowy model z asymetrycznym wybierania srebrny i pasek unikalnych rozwiązań doskonale służyć jako akcesorium mody luksus.

JC1L001M0015

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków modny
Materiał pasa złoto, stal
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy asymetryczny
Kolor pasa Złoty, Srebrny
Kolor tarczy Srebrny
Szkło mineralne
Szerokość 22 mm
Wysokość 26 mm