Komono Magnus II Graphite KOM-W1941

Marka: Komono Nr katalogowy: 100002377210

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 28.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Komono Magnus II Graphite KOM-W1941

Stylowe męskie zegarki Komono w nowoczesnym wzornictwie. Przezroczysta tarcza z kamienia modelu jest skuteczne i oryginalne. Skórzany pasek w kolorze czarnym zapewnia wygodne dopasowanie. Czarny matowy sprawę i wybrać projekt tworzy świeży wygląd. Stylowy kawałek, który pokochasz. Pełny opis

236

236 zł z VAT 437 zł, oszczędzasz 201 zł (45 %)
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Stylowe męskie zegarki Komono w nowoczesnym wzornictwie. Przezroczysta tarcza z kamienia modelu jest skuteczne i oryginalne. Skórzany pasek w kolorze czarnym zapewnia wygodne dopasowanie. Czarny matowy sprawę i wybrać projekt tworzy świeży wygląd. Stylowy kawałek, który pokochasz.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy szary
Szkło mineralne
Szerokość 45 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 49 mm